Kurtuluş Mah. Hasan Tahsin Cad. No:23/5 Aliağa/İzmir
+90 (507) 773 78 45
info@serhatonyil.com.tr

Hakkımda

Bilgi Teknolojileri - Blog - Oyun

Selam,

Ben Serhat ONYIL, 1990 yılında İzmit’te doğdum. Aslen Ağrılıyım. Eğitim hayatımı İzmir’de tamamladım. Çok uzun yıllardır. İzmir’de ikamet etmekteyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Ben ve şirin mi şirin çekirdek ailemle berber güzel ve neşeli bir hayat idame ettiriyoruz.

6 yaşında çıktığım bu yolda, kendimi elektronik ve bilişim dünyasına adamış bir insan olmaya özen gösteriyorum. Yeni bilgiler öğrenmek, bunları paylaşmak. Ve dahası bu öğrenme arzusunun hiç bitmemesi gibi bir yanımda söz konusu.

Tüm bunların yanı sıra kendi çapımda oyunlar oynuyor ve bu deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

1996 senesinde tanıştığım bilgisayar dünyasında ilk bilgisayarıma sahip olduğumda daha henüz 56K Faks modemler ile internet erişimi sağlanabilirken bu gün Gigabayt seviyelerinde internet hızları konuşulur oldu. Kim bilir belki de çok yakında Terabayt seviyelerini konuşuyor test ediyor olacağız.

Çok değil daha bundan birkaç sene önce 16mbps internet hızlarını tartışırken şuan evimde 200mbps hızın bile yeterli olup olmadığını bazen düşünmüyor değilim.

Bu yolda birçok komik olay ve konu yaşasam da zor ve çetrefilli bir iş dünyasında olmanın engelleri ile de karşılaşıyoruz. Eğitimin temel unsur olduğu bu dünya da tecrübelerimi, incelemelerimi ve eğitim materyallerini sizlerle paylaşmaya özen göstereceğim.

Web sayfama ve dünyama hoş geldiniz.

Saygılarımla,

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK